Polityczna blokada za publikacje w sprawie Ukrainy i Rosji

Wczoraj opublikowałem tekst wzywający Polaków do bierności wobec zorganizowanego przez USA i Rosję rzekomego konfliktu nazywając go błazenadą okrętową, a dzisiaj nastąpiła blokada na 24 godziny na portalu facebook pod zarzutem naruszenia standardów na tym jakze politycznym portalu społecznościowym.

https://rafzen.wordpress.com/2018/11/26/polacy-nie-beda-umierac-za-upa/

Uniemożliwienie mnie komentarzy w najważniejszej sprawie końca roku to bez wątpienia ukazanie kolejny raz politycznej doktryny egzystencjalnej rzekomego portalu społecznościowego.

Najciekawsze jest jednak to, że agentura w tym czasie ubiera Nas jako stronę pro Putinowską konfliktu i fałszywie oskarża o tendencyjność podając fałszywe informacje na temat Ukrainy. Na te bezczelne i fałszywe zarzuty nie możemy odpowiedzieć !!!

Gdyby ten rzekomy portal społecznościowy nie był narzędziem politycznym to wstrzymałby dodawanie komentarzy do wszystkich moich publikacji do czasu kiedy blokada moja się skończy albo umożliwił mnie obronę przed oszczercami czyli komentowania li tylko moich wpisów, a tak nie jest !!!

Można z całą świadomością zauważyć, iż portal społecznościowy o nazwie facebook jest narzędziem polityczno-wywiadowczym stosującym totalitarne metody jak np. pozbawienie możliwości obrony.

 

Facebook_Foto I

SAMSUNG CSC