Antysemityzm Sejmu, Senatu, Uzurpatora oraz Gubernatora.

Wielka mistyfikacja końca 2018 roku czyli testy świeczek do szałasów zwane talmudycznie chanuka w tym roku zostały antysemicko potraktowane przez Sejm oraz Senat Okupacyjny w Polsce natomiast Uzurpator lata ze świecą w ogonie swego nowego samolotu nad Ameryką.

Wygląda na to, że cała władza przeszła na faszyzm talmudyczny czyli Morawiecki, Duda, Kuchciński oraz Karczewski i z tego powodu nie mogli uczestniczyć w corocznym testach świeczek do szałasów organizowanych przez wszelakie środowiska judeo-satanistyczne.

chanuka 2018

Antysemityzm Kuchcińskiego, Karczewskiego, Morawieckiego i Dudy czyli ich nieobecność na teście świeczek do szałasów w Sejmie Okupacyjnym; 02 grudnia 2018 r.

To faktycznie zakrawa na antysemityzm polityczny po obchodach w dniu 11 listopada gdzie cała władza pokazała światu, iż są z ziomalami faszystami z UPA pewnymi sojusznikami. Teraz cały świat obserwuje i odlicza godziny do następnych wydarzeń szklanej nocy ponieważ kryształowa już była.

Nie wiem czy mają w zamiarze spalić Sejm Okupacyjny wraz z Senatem ale wszystko jest możliwe w tej demokracji talmudycznej. Putin ma być wszystkiemu winny i oni wraz z Roshenem vel Poroszenko gwarantują zrobić z nim porządek.

Taki jest scenariusz nowej komedii talmudycznej szeroko prezentowanej na salonach świata, ponieważ inne komedie antyczne nie sprawdziły się i tylko komedia talmudyczna trwa w najlepsze. Jak twierdzi wielki guru depopulacji Bill Gates komedia złoży w ofierze ok. 30 milionów ludzi w przeciągu sześciu miesięcy po czym nastąpi szczepionkowy boom dla wszystkich.

No może nie wszystkich dla jednych szczepione będą umywalki w gabinetach lekarskich, natomiast drudzy dostaną swoją dawkę trucizn domięśniowo. A Państwo chcecie się zaszczepić na życie ? To tak jak zostać wyznawcą mosaismu gdzie nie można się również odszczepić mimo, że tak jak szczepionki jest to wielkie komercyjne oszustwo. No bo jak napletek ma na nowo wyrosnąć albo odchrzcić się ?