Czy zamach na Adamowicza był sfingowany ?

Od czasu mordu w dniu 10 kwietnia 2010 roku nie podejmowałem trudnych tematów mając na uwadze to że wielu moich zagorzałych czytelników jest już zmęczona opisywaniem kryminalnej władzy w Polsce.

Jednak tym razem pewna osoba z nickiem Wojtek Andrzej Starcie z grupy My Słowianie / w grupie też są ludobójcy więc proszę nie sugerować się nazwą, iż są tam sami Słowianie/ zwrócił w komentarzach na pewne anomalie występujące w publikacjach oficjalnych na tzw. Twiterze.

https://web.facebook.com/profile.php?id=100008630945669&__tn__=%2Cd*F*F-R&eid=ARCSrlDZes8V5o8MDHyz7m-oiVb1PGyXCIPupjZDjo1SBZyt_LXUJ0OjyC-g5-Sb5NDO2NW8kgwa-Fwr&tn-str=*F&hc_location=group_dialog

Moja odpowiedź była następująca: Rafzen Gawronski Ciekawy dokument, Tak samo było np. z orędziem komorowskiego w dniu 10 kwietnia 2010 przygotowanym wcześniej. Należy sprawdzić czy ten co to pisał nie był w np. w USA i dlatego jest ta godzina. Pzd

Proszę sami zapoznać się z tymi dokumentami poniżej.

Czy na klika godzin przed zamachem na Adamowicza mogą występować takie anomalie czasowe u najważniejszych osób bez wątpienia zamieszanych w ten zamach albo akcję tzw. fałszywej flagi ?

Proszę komentować jeżeli macie Państwo jakąś wiedzę na ten temat.

 

adamowicz mazguła

adamowicz żydzi

adamowicz zydzi i

trzaskowski adamowicz