Adamowiczowa jako oskarżona wróciła rejsowym samolotem policyjnym

Jak powszechnie wiadomo dla judeo-satanistów jest elegancja francja dla Polaków reżim przygotował cała paletę ukrytych represji i to nie tylko dla Polaków mieszkających w Polsce.

To dlatego okupanci wysłali samolot po adamowiczową co  tylko rozśmieszyło wszystkich, a córkę tak trzymał śmiech że nawet na pogrzebie w Gdańsku się śmiała.

Uzurpator i Gubernator mieli nadzieję na widowisko medialne u biskupa Głódzia w katedrze w Gdańsku gdyby zasiedli w pierwszym rzędzie gdy tymczasem musieli zasiąść w aż piątym rzędzie to dalej od służby. Generalnie służba zasiada w trzecim rzędzie aby odgrodzić oficjeli od gawiedzi.

Zdaniem brytyjskiej prasy Polska nadużywa Europejskiego Nakazu Aresztowania (ENA) do ścigania drobnych przestępców. Nakaz nakłada na każdy kraj UE obowiązek ekstradycji każdego poszukiwanego. Jednak Brytyjczycy tłumaczą, że jest to bardzo kosztowne i w wielu przypadkach absolutnie bezsensowne działanie.

W 2011 roku Brytyjczycy odesłali do Polski 986 osób poszukiwanych na podstawie ENA. Zorganizowano w sumie 65 lotów. Większość z odesłanych popełniła drobne przestępstwa, zagrożone karą do roku więzienia. Deportowani to głównie sprawcy wypadków drogowych, kieszonkowcy, złodzieje kur albo zwykli graficiarze, przyłapani na ozdabianiu murów. Ich ekstradycja kosztuje Brytyjczyków fortunę.

« Musimy ścigać wszystkich, bez wyjątku »

Polacy domagają się ekstradycji swoich przestępców bez względu na okoliczności – powiedział « Daily Mail » przedstawiciel brytyjskiej policji. – To szaleństwo, że marnują nasz czas na ściąganie osób, które popełniły tak trywialne przestępstwa – dodał. Tym bardziej, że niemal wszyscy, po kilu dniach znów wracają na Wyspy. Brytyjska policja zwracała się do swoich polskich kolegów z prośbą o ograniczenie liczby nakazów ENA – do tych najbardziej groźnych przestępców. – Otrzymaliśmy odpowiedź, że prawo zobowiązuje polską policję do ścigania absolutnie wszystkich przestępców, nawet tych drobnych – wyjaśnił.

adamowiczowa

Współpasażerowie adamowiczowej