« Terroryści » wybudzeni w Polsce

Jak powszechnie wiadomo wszyscy w więzieniu są niewinni to dlaczego ich tam reżim trzyma ? Np. Ojców tylko dlatego zamykają, że nie mają środków do życia ale są także tacy że z powodu braku dowodów nakłania się np. prostytutkę aby zeznała przeciwko danej osobie nieprawdę bo kogoś należy zamknąć w ważnej sprawie.

Są naciski wiadomo muszą być efekty i to bardzo szybko więc realizuje się ludobójstwo Polaków bo chce się mieć dostatnią i szybką emeryturę ! Kolejne zlecenia spływają, a nikt nie ma czasu szanować Polaków bo podobno czas to pieniądz więc zamykają Polaków. Co im zrobi np. wyrok Trybunału Międzynarodowego skoro według nich i ustalonego przez nich swojego prawa wszystkie wymagania zostały spełnione. Czasem nazywają to błędem ludzkim i wyrzucą z siebie kilka tysiecy euro bo muszą.

Byłem w takiej maszynce do mielenia Polaków przez cztery lata łącznie z Aresztem Śledczym to znam nie tylko metody działania ale także motywacje tych ludobójców w Polsce. Cztery lata trwała sprawa która powinna trwać co najwyżej dwa tygodnie ponieważ tyle trwa sprawdzenie dokumentów i zaznajomienie się z prawem międzynarodowym czyli zasad funkcjonowania Wspólnej Polityki Rolnej na obszarze Unii Europejskiej. Napisałem dwa tygodnie aby śledczy mogli sprawdzić dokumenty i zrozumieć akty międzynarodowe. Po 114 dnia aresztu śledczego i czteroletnim procesie karnym zostałem uniewinniony od zarzutów wyłudzenia dopłat rolniczych. Oto dowód że moje gospodarstwo rolne nie było wirtualne.

Teraz te sprawy ponownie powracają ponieważ płacę część alimentów na moją dorosła córkę bo na tyle mnie stać ale te kanalie reżimowe wymagają abym im zapłacił to co wyłożyli w ramach ich funduszu antyrodzinnego. Zapomnieli że to oni mieli zasadniczy wkład w rozbiciu normalnej rodziny gdzie więzili mnie za nic na tzw. przednówku abym nie mógł nic zrobić na moim gospodarstwie rolnym i aby oskarżenie o wyłudzenie dopłat rolniczych miało jakie takie uzasadnienie dla debili ponieważ i tak każdy wie że wszystkie gospodarstwa są określone prawnie i sprawdzane z ziemi i powietrza natomiast Unia płaci nawet za nieużytki.

Więc wystarczyło iść do Starostwa Powiatowego zobaczyć Rejestr Wypisów Gruntów; jakby śledczy był kumaty to zrobiłby sobie nawet zdjęcie tych obszarów i następnie samochodem służbowym od Polaków pojechał do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa sprawdzić we wnioskach czy obszary zadeklarowane zgadzają się z terenami z wyciągów z Rejestru Gruntu.

W ARiMR również mógłby taki osobnik wykonujący obowiązki judeo-satanistycznego kapo w demokracji talmudycznej i oczywiście opłacany przez Polaków zrobić sobie zdjęcie złożonych przeze mnie wniosków o dopłaty rolnicze. Gdyby miał wątpliwości mógłby oczywiście pokazać swemu przełożonemu bo podobno przełożeni są bardziej kumaci.  Jednak reżimowi bandyci wybrali drogę kryminalną i ukradli mnie dopłaty rolnicze, których nie zamierzają zwrócić.

Oto co na ten temat ma do powiedzenia znany polityk J. Wojciechowski. Mimo takich jednoznacznych oświadczeń reżim ufa prostytutkom Stalina co za friko mordują rodziny Polaków. No może nie za friko ale za sowitą emeryturę i inne korzyści materialne ustawienia dzieci w strukturach reżimu. To już prawie 10 lat minęło od tego nagrania, a  reżim cały czas milczy ! No może nie milczy tylko wysyła wezwania do zapłaty na stosunkowe drobne kwoty gdy tymczasem ukradł mnie i moim dzieciom setki tysięcy złotych !!! Dzieci również pracowały w gospodarstwie.

 

Ten opisany skrótowo przypadek pokazuje że w Polsce emigranci Stalina do dnia dzisiejszego ścigają ludzi na tzw. gębę czyli daj mnie człowieka i jakiś paragraf dokleję do niego i nie ma takiej siły abyśmy go wypuścili z naszej mordy ludobójców.

Przecież cóż można wymagać od genetycznych debili emigrantów Stalina i ich pomiotów skoro oni nawet do akt sprawy nie zaglądają tylko wszystko odbywa się na ucho i w zależności co im może zaszkodzić. Wiadomo że przychodzi informacja do tego co miałby sprawę zweryfikować i co Państwo myślicie, że on będzie kopał swoich towarzyszy uciech wszelakich jakimiś oskarżeniami jak wszystko już jest przedawnione ?

W związku z wydarzeniami w Gdańsku już trwają przygotowania aby Polakom urządzić europejskie « Guantanamo » za bycie Polakiem w Polsce.

 

Więc proszę się nie dziwić że niewinnie skazani będą realizować zemsty osobiste bez względu na opinie polityczne i to dla nich powstała już nawet nowa definicja:

MOWA POLITYCZNEJ NIENAWIŚCI

A jak Państwo sądzicie czy niewinnie skazany to lewicowiec czy prawicowiec bo ja uważam, że niewinnie skazana osoba to ofiara zbrodni ludobójstwa i nie ma tutaj miejsca na poglądy polityczne, a podejmując walkę z reżimem ofiara ludobójstwa ma do tego prawo bo takie jest prawo naturalne, że każdy ma prawo nie tylko bronić siebie przed ludobójstwem i je zwalczać ale dawać świadectwa prawdy opisując swoje życie wraz ze swoją opinią !

Gdyby było inaczej na działania wojenne nie można by nigdy ripostować bo tego chcą okupanci i agresorzy w myśl ich zasady: my ciebie okradniemy i zniewolimy twoją rodzinę, a tym masz siedzieć cicho ! Najlepszym przykładem realizowania tej zasady jest Palestyna i teraz Polska. Jak wiadomo Polacy nie mogą czcić swoich pomordowanych w obozach koncentracyjnych ale żydzi mogą.

Czyżby Armia Krajowa też w swej doktrynie miała uznaną przez Aliantów /Rosja; USA; Wielka Brytania; Francja i inni/ doktrynę mowy politycznej nienawiści ? Zapewne tak ponieważ tzw. Kotwicę Armii Krajowej uznano za znak mowy nienawiści w kolejnej Rzeszy judeo-satanistów !