28 czerwca 2019 mija sto lat od odzyskania Państwowości Polski

Tak się zawsze składa że okupanci przekłamują fakty historyczne nazywając to interpretacją wydarzeń co jest oczywiście fałszem intelektualnym !!!

Prawdziwa data 100 lat odzyskania Państwowości Polaków to 28 czerwca 2019 i w tym szczególnym roku mija sto lat od odzyskania Państwowości Polski.

Należy zwrócić uwagę że piszemy tutaj o Państwowości Polaków, a nie żydów, ruskich, ukraińców czy volksdojczy. Jak każdy przyzwoity Polak wie Polska należy do Polaków nigdy do wyżej wymienionych wrogów Naszej Państwowości. I tutaj hasło przewodnie « Śmierć wrogom Ojczyzny » jest de facto  już antysemityzmem i to ścigane na terenie okupowanej Polski przez okupacyjny kodeks karny.

Ale zacznijmy od początku. Wszystko zaczęło się od podpisania Traktatu Wersalskiego podczas którego środowiska żydowskie usiłowały uzyskać odrębne terytorium na terenie Polski. Skończyło się dużymi zapisami o mniejszościach na obszarze Rzeczypospolitej z czego środowiska żydowskie nie mogły się pogodzić zwłaszcza że pomyślnie dla niech przebiegała rewolucja żydowska w Rosji.

Traktat wersalski to główny traktat pokojowy kończący I wojnę światową, podpisany 28 czerwca 1919 roku przez Niemcy, mocarstwa Ententy, państwa sprzymierzone i stowarzyszone i od tej daty zaczyna się PAŃSTWOWOŚĆ POLAKÓW !!!

Dokumenty ratyfikacji złożono 10 stycznia 1920 roku w Paryżu i z tą datą wszedł w życie. Konsekwencją zawartego przez Rosję żydowską separatystycznego pokoju z Niemcami i Austro-Węgrami /Traktat Brzeski/ było tajne porozumienie wojskowych środowisk żydowskich z żydami sprawującymi władzę w Rosji w sprawie przejmowania terenów Polski i było niezależne od potencjalnych  późniejszych ustaleń jakichkolwiek traktatów kończących działania wojenne w skali światowej.

Jak wiemy dzisiaj odpowiedź na pytanie: dlaczego  w okresie pomiędzy zawarciem pokoju brzeskiego, a klęską Niemiec, stosunki pomiędzy Niemcami zwłaszcza kołami wojskowymi, a tzw. bolszewikami cechowała wzajemna oficjalna współpraca jest znana !

Otóż w niemieckim wojsku służyło w okresie kolejnej wojny o zasięgu światowym ponad 150 tysięcy żydów w tym głównodowodzący oficerowie najwyższej rangi i tutaj talmudyczne więzi krwi odgrywały zasadnicze znaczenie tak samo jak w przepadku działań wojennych 1914-1918. Ci najwyżsi rangą oficerowi nie przybyli z izraela czy usa tylko konsekwentnie umacniali swoje pozycje w hierarchii wojskowości Niemiec przez wiele lat, a nawet i pokoleń.

https://rafzen.wordpress.com/2015/03/27/manstein-glowny-strateg-hitlera-byl-rowniez-zydem/

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

https://rafzen.wordpress.com/2013/01/15/adolf-hitler-was-a-jew-his-dna-this-confirmed/

Zatem mając te fakty udokumentowane wiemy z całą pewnością że środowiska żydowskie wraz z watykanem dążyły do likwidacji Państwowości Polaków. Gdy to się nie udało postanowili napaść na Polaków. Niestety Polacy odnieśli wielkie zwycięstwo w 1920 roku i żydzi z Rosji fałszywie nazywani bolszewikami albo sowietami zmuszeni byli do podpisania Traktatu Ryskiego czyli aktu prawnego między Polską a Rosją i Ukrainą, podpisany w Rydze dnia 18 marca 1921 roku.

Gdy ponieśli klęskę środowiska syjonistyczne postanowiły sfinansować i objąć totalną władzę w Niemczech pod szyldem rzekomej aryjskości. Dzisiaj wiemy że było to największe kłamstwo tysiąclecia tak samo jak swego czasu płaska ziemia albo inne debilizmy. Ich ziomal Hitler doszedł demokratycznie do władzy rozpoczynając epopeję semityzmu w Europie.

https://rafzen.wordpress.com/2011/10/07/niemieckie-kundle/

Następna napaść tych samych agresorów nastąpiła w 1939 roku ale tym razem z naczelnym sojusznikiem USA, który 05 września 1939 zadeklarował jako zdrajca podpisanego w 1919 roku Traktatu że jest państwem neutralnym.

https://rafzen.wordpress.com/2017/09/09/czynna-i-bierna-napasc-w-1939-roku-na-polska-przez-niemcy-zwiazek-radziecki-i-usa/

https://rafzen.wordpress.com/2017/09/12/watykan-zaatakowal-polske-w-1939/

https://rafzen.wordpress.com/2018/09/01/wyznaniowa-napasc-w-celach-rabunkowych-na-polakow-w-1939/

https://rafzen.wordpress.com/2019/04/20/prawda-z-gory-jawor/

Judeo-sataniści z Rosji w porozumieniu ze swoimi ziomalami krwi talmudycznej utworzyły na terytorium Polski w 1944 roku w Lublinie państwo wasalskie zwane PRL. W 1989 roku w wyniku zaplanowanych zmian nastąpiło przejmowanie własności Polski i Polaków trwające po dzień dzisiejszy.

cud na marszu niepodległosciKażdy kto nie ma świadomości co do sytuacji w jakiej Polska i Polacy znajdują się obecnie niech się raczej powstrzyma od wspierania jakichkolwiek ugrupowań politycznych de facto realizujących zaplanowane działania o charakterze kryminalnym na terytorium Polaków !

 

Komitet Narodowy Polski

15 sierpnia 1917 roku powstał w Lozannie Komitet Narodowy Polski, pierwszy uznany w świecie Rząd Niepodległej Polski. 28 czerwca 1919 reprezentanci tegoż Komitetu; Pan Roman Dmowski i Pan Ignacy Jan Paderewski podpisali Traktat Wersalski, przywracający Polskę dla Polaków na Mapie Europy po 123 latach niebytu.

Nie było w Polsce żadnych Obchodów 100-lecia powstania Komitetu Polaków i nie ma żadnych poważnych Obchodów Stulecia podpisania Traktatu Wersalskiego czyli Polski dla Polaków, który dał Polsce Niepodległość.


Czy ktoś ma jeszcze argumenty na fikcyjną niepodległość obchodzoną w zeszłym roku ? Proszę napisać w komentarzu.