Żyd Neandertalczyk

bilderberg-grupWg Bradleya Żydzi to potomkowie Neandertalczyków gdyż badania DNA potwierdziły to, mają oni 50-70 % ich genów.

Na swojej stronie internetowej Bradley przedstawia zaskakujący wniosek:

« Moim zdaniem istnieją dwa główne podgatunki technicznej ludzkości, która obecnie walczy o dominację naszego świata ».

« Ich pretensje do Chosen People są typową neandertalską obsesją, która jest genetyczną rasistowską predyspozycją wobec wszystkich innych ludzi. Jest to genetycznie zdeterminowana mentalność « my przeciwko nim ». Ich wyższy poziom znanej neandertalskiej agresji przeciwko obcym jest odpowiedzialny za ich nieproporcjonalny wpływ społeczny, niezależnie od tego, gdzie osiedlili się na Zachodzie. . . . Żydzi aszkenazyjscy jako grupa wykazują najsilniejsze cechy neandertalczyków wśród żyjących Kaukazów z powodu żydowskich zakazów zawierania związków małżeńskich z osobami z zewnątrz. Ich neandertalskie geny zostały zachowane « w całości w rodzinie ». Te geny neandertalczyka nie zostały osłabione przez małżeństwa mieszane prawie tak samo jak z większością innych białych ludów.  »

Według Bradley’a, neandertalskie dziedzictwo współczesnych Żydów wyjaśnia wiele z ich bieżących problemów nie tylko z rodowitymi mieszkańcami Palestyny, ale także z innymi ludźmi na planecie. On pisze:

« To niefortunne połączenie wysokiej agresji w połączeniu z tendencją do niestabilności emocjonalnej i histerii, gdy czują się zdenerwowani lub zagrożeni. . . który jest cały czas, kiedy nie są? w absolutnej kontroli. I są aroganccy, ale nawet nieswojo. Etnicznym objawem tej emocjonalnej niestabilności jest żydowska skłonność do hipochondrii. Nawet oni nie mogą (jeszcze) kontrolować śmierci. To niefortunne połączenie wysokiej agresji w połączeniu z tendencją do histerii i niestabilności emocjonalnej okazało się niebezpieczną i tragiczną sytuacją w historii Zachodu. Ich agresja zachęca do ciągłych żydowskich prób kontrolowania społeczeństw, podczas gdy emocjonalna niestabilność utrudnia większości Żydów rozróżnienie między uzasadnioną krytyką społeczną ze strony nieżydowskich sąsiadów i ataków « .

« Niewrażliwi nawet na obiektywne obawy o nadmierne wpływy żydowskie w społeczeństwach i reagowanie histeryczną agresją na każdy taki rzekomy » atak « na ich zachowanie i prośby nie-Żydów o jego ograniczenie, Żydzi zawsze sprowokowali przemoc wobec siebie. A potem, z dużą satysfakcją emocjonalną, czują się prześladowani i przypisują sytuację wrodzonemu « antysemityzmowi » wśród swoich sąsiadów.  »

W istocie, przegląd Barnes stwierdził:

Bradley utrzymuje, że ludzie i kultury wyłaniające się z Kaukazu (znanego schronienia późno utrzymujących się populacji neandertalczyków) w czasach proto-historycznych i historycznych pozostaliby wysoce inteligentni, wysoce agresywni i pozbawieni psychoakceptacji (promując wysoki poziom spójności wewnątrz grupy) . Te cechy, twierdzi Bradley, wyjaśniają przetrwanie biblijnych Hebrajczyków wbrew wszelkim przeciwnościom, a także nadmierny wpływ społeczny współczesnych Żydów zachodnich.

Bradley twierdzi, że nie ma mistyki « narodu wybranego ». « Monoteizm » – czysto męski i abstrakcyjny bóg – jest jedynie wynikiem neandertalskich lodowcowych fizycznych i mentalnych adaptacji lub nieprzystosowań. Udowodniona spójność w grupie Neanderthal i ekstremalna agresja razem doprowadziły do ​​ostrej, parafialnej perspektywy « wybranych ludzi ». Kulturowe połączenie dwóch odrębnych strumieni « Żydów » od XVI wieku odgrywa ważną rolę w ewolucji cywilizacji zachodniej, a tym samym w kształtowaniu obecnego, współczesnego profilu kulturowego całego świata.

Bradley twierdzi, że wyjątkowo wysoki poziom utrzymującej się neandertalskiej agresji, podtrzymywany przez etniczne zakazy przeciwko małżeństwom z zewnątrz, był odpowiedzialny za główną rolę odgrywaną przez tych, którzy nazywają siebie Żydami odkryciem i podbojem Ameryki, transatlantyckim handlem Czarnymi Afrykanami jako niewolnikami. i kolonizacja kulturowa nie-białych przez Zachód. Była to rola zbyt często zniekształcona i zamaskowana głośnymi lamentami « antysemityzmu ».

Dla mnie jest to wspaniały przykład Żyda piszącego jak człowiek w niezwykłej tradycji Freedman, Koestler i Sand. Ale implikacje innego rzeczywistego gatunku, który wyniszczyłby jego tysiącletniego wroga – być może jest to oryginalna kara Pindara z dawnego żalu – potwierdzona przez wszystkie szczątki sabotowanej cywilizacji – oznacza coś strasznego.

Kiedy drapieżnik – a zwłaszcza nadrzędny – ma wyeliminować każdego z konkurentów, oznacza to, że nie jest możliwe żadne pokojowe rozwiązanie. Trzeba tylko kontemplować codzienną kondycję świata, okaleczoną przez to, co Bradley nazywa dzikim neandertalskim dziedzictwem dzisiejszych żydowskich mistrzów marionetki.

Implikacje hipotezy neandertalczyków polegają na tym, że nie jest możliwy pokojowy proces odzyskania świata od Żydów.

https://downwithjugears.blogspot.com/2010/08/neanderthal-hypothesis.html?fbclid=IwAR2Y5vWlCT7IZPgAhiQQqK3fwgeBSdzhbRnA5dQWSl_fcSzbF27QwgTuS_Q